ul. Tuwima 1 31-581 Kraków biuro@teczacpt.pl Zadzwoń do nas pod numer: 662-225-535

Praca, która jest przyjemnością

connect-316638_1280

Statystyczny człowiek spędza około 12 lat swojego życia tylko w pracy. To ponad 105 tysięcy godzin, których nigdy nie odzyskamy… Lepiej więc lubić swój zawód.

Niestety, nawet jeżeli robimy to, co kochamy, ale pracujemy w niemiłej atmosferze, to wymarzona kariera i tak może okazać się katorgą. Co więcej, sytuacja, w której osoba zatrudniona nie jest zadowolona z miejsca, w którym spędza tak długi okres swojego życia, nie jest również korzystna dla pracodawcy. Dlaczego? Niezadowolony pracownik to nieefektywny pracownik.

Dbanie o wewnętrzne relacje to dbanie o własny interes

Jak zażegnać problem niezdrowych relacji w miejscu pracy? Jak zmierzyć się z problemem niezgranego zespołu? Wbrew pozorom, uniknięcie tych nieprzyjemnych sytuacji jest możliwe nawet w przypadku grup złożonych z najbardziej zamkniętych w sobie osób. Temu właśnie służą szkolenia i wyjazdy integracyjne.

Powierz to ekspertom

Jeżeli chcemy, aby budowanie relacji wewnątrz firmy było jak najbardziej efektywne, to powinniśmy skorzystać z pomocy specjalistów. Zaplanowane przez nich wyjazdy integracyjne, ćwiczenia i zadania grupowe są najbardziej efektywne, bo… wykorzystują rzetelną, naukową wiedzę. Psychologowie i psychoterapeuci pracy, którym bliska jest tematyka zasobów ludzkich, to ludzie, którzy potrafią zbudować zdrową i inspirującą atmosferę w firmie. Dzięki ich pomocy komfort Twoich pracowników z pewnością przełoży się na ich wydajność.

Facebook