ul. Juliana Tuwima 1, 31-581 Kraków biuro@teczacpt.pl Zadzwoń do nas pod numer: 662-225-535

Zespół

Terapeuci

Superwizor „Tęczy”

  • mgr Anna Nanys-Wróbel 

Absolwentka psychologii, specjalistka terapii uzależnień, terapeutka NLP. Superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Aktualnie pracuje w całodobowym ośrodku Monar w Dębowcu, wcześniej w oddziale psychiatrycznym. Prowadzi szkolenia dla specjalistów terapii uzależnień w ramach Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie.

Superwizor szkół dla trenerów: Atut, Integra, Metrum.
Jej pasją są koty.

Do dyspozycji pacjentów pozostają następujący terapeuci:

  • mgr Renata Borysiak – szef zespołu „Tęczy”

Ukończyła kierunek nauki o rodzinie, specjalizację wiedza o rodzinie i społeczeństwie. Absolwentka 4 letniego całościowego kursu terapii systemowej rodzin, absolwentka Studium Umiejętności Psychologicznych, Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Psychoterapii Uzależnień przy Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień. Posiada 27-letnie doświadczenie zawodowe. Aktualnie w procesie certyfikacji specjalisty terapii uzależnień oraz terapii systemowej rodzin.

Prywatnie wielka miłośniczka storczyków, podróży, poznawania innych kultur i religii.

  • mgr Wioletta Górska

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz  4 letni całościowy kurs terapii systemowej rodzin. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół psychologii klinicznej wieku rozwojowego (dzieci) oraz osób dorosłych, jak również wokół psychologii szkolno-wychowawczej (kwalifikacje z zakresu terapii pedagogicznej i oligofrenopedagogiki). Posiada przygotowanie medyczne i neuroterapeutyczne. Współautorka kursu „Szkoła dla rodziców”.

Prywatnie wielka miłośniczka obcowania z naturą. Wolny czas spędza na wsi, gdzie oddaje się pracy fizycznej w ogrodzie i nabiera sił psychicznych do pracy w mieście.

  • mgr Katarzyna Świerkula

Certyfikowany specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Pedagogiki i Psychologii, pedagog. Pracuje z osobami uzależnionymi prowadząc terapię indywidualną oraz grupową. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji ,,DROGA” w Dąbrowie Górniczej, prowadząc Oddział dzienny leczenia uzależnień oraz odbywając staże w Mstowie w ośrodku stacjonarnym ,,BETANIA” i ośrodku dziennym ,,Powrót z U” w Częstochowie. Pracuje z osobami uzależnionymi od  alkoholu, narkotyków, leków oraz uzależnieniami behawioralnymi. Ma duże doświadczenie w pracy z rodzinami osób uzależnionych ( współuzależnienie). Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka psów i kotów. Jej pasje to konie, taniec i fotografia

       mgr Monika  WojtasUkończyła studia wyższe magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- pedagogika resocjalizacyjna w 2002r. Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień nr. 841 . PARPA. Psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji. Podyplomowy  Kurs Psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego w orientacji psychodynamicznej i systemowej terapii rodzin, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W trakcie uzyskiwania certyfikatu asystenta psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy.

Zatrudniona w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego SP ZOZ w Krakowie, na Oddziale Terapii Uzależnionych od Alkoholu w tym z innymi dysfunkcjami jako psychoterapeuta uzależnień od 1 września 2004 r.

Członek zarządu Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca w Krakowie.

  • mgr Robert Dudek

Ukończył studia magisterskie z psychologii, ze specjalizacji psychologia kliniczna. Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia. Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową – *również w języku angielskim*W życiu prywatnym pasjonat kolarstwa, akwarystyki morskiej oraz górskich wycieczek

Jeśli masz pytania, zadzwoń: tel.: 662-22-55-35, napisz: biuro@teczacpt.pl, dowiedz się więcej!

Udzielimy Ci wszelkich informacji i odpowiemy na każde pytanie.
Czekamy na Ciebie!

Facebook