ul. Juliana Tuwima 1, 31-581 Kraków biuro@teczacpt.pl Zadzwoń do nas pod numer: 662-225-535

O nas

O nas

Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne „Tęcza” Kraków

Zespół naszego centrum to kadra złożona z wysokiej klasy specjalistów posiadających certyfikaty i uprawnienia do wykonywania świadczeń terapeutycznych. Wysokie kwalifikacje, którymi mogą poszczycić się nasi terapeuci, to efekt wieloletnich szkoleń i doświadczenia w pracy z ludźmi. Kadra „Tęczy” to ludzie kreatywni i otwarci na drugiego człowieka.

Nasze centrum, jako pierwszy prywatny ośrodek w Małopolsce, ma superwizora, który pełni stały nadzór merytoryczny nad „Tęczą”.

U nas znajdziesz też stałą i fachową opiekę pielęgniarską. A w razie potrzeby zapewniamy konsultacje psychiatryczne. Przez okres trwania terapii możesz czuć się bezpiecznie.

Jesteśmy profesjonalni, przyjaźni, skuteczni!

Jeśli wiesz, że potrzebujesz pomocy specjalistów, trafiłeś pod dobry adres.
U nas znajdziesz pomocną dłoń i wsparcie w walce z uzależnieniem. Oferujemy Ci kompleksową opiekę opartą o różnorodne techniki terapeutyczne, pracę dydaktyczną i treningi.

Możesz być pewien, że poświęcą Ci czas najlepsi specjaliści – zespół znakomitych terapeutów, realizujących najnowsze światowe trendy w leczeniu uzależnień. Wszystko to przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Pamiętaj, każde uzależnienie pustoszy Twój organizm, wpływa na kondycję zdrowotną, psuje kontakty z najbliższymi. Uchroń się przed zdradliwymi skutkami alkoholizmu, lekomanii, hazardu, anoreksji i bulimii. Nie degraduj siebie i ludzi Ci bliskich.

Wiedząc, jak ważne jest dla Ciebie wsparcie ze strony bliskich, również ich otaczamy opieką. Twoja rodzina może liczyć na pomoc psychologiczną i wsparcie terapeutyczne. Nasi terapeuci czekają na wszystkich dotkniętych alkoholizmem. Pamiętaj – nie musisz pić, żeby mieć problem.

  • Prowadzimy zajęcia dla Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA). Wiemy, jak Wam pomóc.
  • Pomagamy też Dorosłym dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych (DDD), którzy często nawet nie uświadamiają sobie, jak głęboko zakorzeniony jest ich problem.
  • Nasi terapeuci pomagają rodzinom i małżeństwom, które przechodzą kryzys.
  • W naszym centrum prowadzimy również konsultacje psychologiczne (dorośli
    i dzieci) oraz konsultacje psychiatryczne.
  • Przygotowujemy badania psychologiczne, psychiatryczne i opinie do MOPS
    i ZUS.
  • Pracujemy też z pacjentami depresyjno-lękowymi.

Jeśli masz pytania, zadzwoń: tel.: 662-22-55-35, napisz: biuro@teczacpt.pl, dowiedz się więcej!

Udzielimy Ci wszelkich informacji i odpowiemy na każde pytanie.
Czekamy na Ciebie!

Facebook